American Siding, polimer dış cephe kaplama sistemleri; içinde yaşanılan ana yapıların dış cephesini nem, rutubet ve korozyon etkisinden koruyan, ortalama yarım asır boya ve bakım gerektirmeyen, ömür boyu yaşayabilen bir dış cephe kaplama malzemesidir.

American Siding, ERYAP A.Ş. ürünü olup, ERYAP tarafından 3 yıl süren ARGE çalışmaları neticesinde TÜRKİYEnin iklim , doğa ve tabiat koşulları göz önüne alınarak üretimi gerçekleştirilen bir malzemedir.

American Siding, Türkiye gibi doğa ve tabiat koşullarının fazlaca ürettiği toz ve kir faktörüne karşı, toz tutuculuğu asgari olup, toz kaynama riskine karşı da yarı parlak antistatik olarak üretilmektedir.

American Siding, yaz mevsiminin sert ve sıcak iklimine karşı güneş ışınlarının yaydığı özellikle kızılötesi ışınların, malzemenin rengine zarar vermesini önleyen yarı parlak reflekte özelliğine sahiptir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, yapı sektöründeki 25 yılı aşkın deneyimiyle, her zaman en kaliteli, en elit ürünleri müşterilerine sunan, sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.

1

Uzman Kadro

Her biri yaptıkları işte uzman ekibimizle, anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

2

Güçlü Referanslar

Yurt içi ve yurt dışında onlarca projede şirketimiz ve ürünlerimiz tercih edilmiştir.

3

Yüksek Kalite

Kullandığımız ürünlerin kalitesi kadar, işçilik kalitemizle de müşterilerimizin takdirini kazanmış bir şirketiz.

4

Garanti

Gerçekleştirdiğimiz projelerin hepsinde ACR YAPI güvencesi ve garantisini hissedersiniz. Sizi yarı yolda bırakmayız.


2010 - 2021 © Tüm hakları saklıdır. | Acr Yapı
web tasarım ve uygulama : Onbiza